Fani siatkówki, łączcie się!! Forum volleyfans.pun.pl

Forum poświęcone siatkówce.


#1 2007-08-20 13:16:48

ADMIN

Fani siatkówki, łączcie się!!

1817870
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 22
Punktów :   

Może coś o sobie?

Jestem ADMINką tego forum. Mam na imię Monika. Osobiście nie prowadzę żadnej innej strony na temat siatkówki.
Jestem jednak fanką tego sportu.
W tym temacie możecie się przedstawić .


POLSKA!!! BIAŁO - CZERWONI!!

Offline

 

#2 2007-08-24 12:17:30

Aga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

No wiec jestem pierwsza Na imie mam Agnieszka ale wole jak mowia do mnie Aga; krocej i latwiej Pisze siatkarskie opowiadanie o corce Ryszarda Boska http://historia-dagmary.blog.onet.pl  Kocham ksiazki, filmy, siatkowke i pilke nozna. Uwielbiam pisac opowiadania i czytac dziela innych. A jaka jestem? Bardzo podobna do glownej bohaterki mojego opowiadania

Offline

 

#3 2007-08-25 11:51:01

tireur

Nowy użytkownik

153499
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Może coś o sobie?

Nareszcie udało mi się zarejestrować!!!! Wow! miałam straszny problem z tym forum Coś o mnie... hmm... Na imię mi Ola. Prowadzę blog z opowiadaniami o siatkarzach www.tireur.blog.pl jestem wielką fanką sportów ogólnie, a najwięszką to chyba siatkówki no a jesli chodzi o resztę to się okaże w praniu

Ostatnio edytowany przez tireur (2007-08-25 11:51:26)


http://laloooma.w.interia.pl/gorale2.jpg
...W życiu piekne są tylko chwile...

Offline

 

#4 2007-08-28 10:55:47

M.

Nowy użytkownik

9577858
Skąd: Katowice.
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Może coś o sobie?

To ja powinnam była być tutaj pierwsza, ale cóż. Przedstawić się? ;>. Przecież ADMIN zna mnie doskonale. Czytelnicy może mniej, ale jednak . Na imię mi Monika. Jestem autorką opowiadania www.po-prostu-oni.blog.onet.pl . Uwielbiam czytać inne opowiadania siatkarskie, i co niektóre potterowskie. Kocham siatkówkę i swoich przyjaciół . Będę inna i napiszę, że lubię się uczyć. Wtedy mogę zapomnieć o wszystkim i o wszystkich. Interesuję się też komputerami. Jaka jestem? No cóż. Różna. Ale bardzo podobna do mojej głównej bohaterki - Lil.


Biało - czerwony wulkan wybucha. Wam Polska wierzy i ufa!

Offline

 

#5 2007-08-30 10:41:51

pin1906

Nowy użytkownik

3211091
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

Hmm co o mnie Nazywam się Paulina ostatnio piszę wierszyki o naszych Orzełkach, prowadzę bloga www.pin190.blog.onet.pl
Moja pasja to siatkówka, ale lubię piłkę nożna i inne sporty:)
Czytam sporo opowiadań o siatkówce ale sama nie mam odwagi nic napisać może kiedyś coś skleję

Offline

 

#6 2007-08-31 16:46:04

tireur

Nowy użytkownik

153499
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Może coś o sobie?

O i Paulina wpadła na nowe forum witamy witamy:D


http://laloooma.w.interia.pl/gorale2.jpg
...W życiu piekne są tylko chwile...

Offline

 

#7 2007-09-08 19:42:40

pin1906

Nowy użytkownik

3211091
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

Stwierdziłam ze Trzeba to forum ruszyć !! i to koniecznie Tireur chyba wiesz Dlaczego Damy rade??

Offline

 

#8 2008-10-18 16:46:15

kosma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

Hej, hej !!!

Mam na imie Ania,  jestem studentka 5 roku animacji kultury i sportu podobnie jak dla was siatkowka zajmuje w moim zyciu wazne miejsce dlatego postanowiłam zapisać sie na to forum:) Jestem w trakcie pisania pracy mgr dot. Fenomenu polskich kibiców siatkarskich wierzac w siłe naszych polskich kibiców siatkarskich, którzy sa bez żadnych wątpliwosci najlepsi na świecie, wierze ze czesc z was mogłaby mi ogromnie pomoc wypełniajac ankiete przeznaczoną własnie dla kibiców tego sportu, nie ukrywam ze jest mi to bardzo porzebne bo dane z tej ankiety posłuża mi za opisanie owego problemu fenomenu.

Cześć z osob odwiedzających rózne fora posiada tez własne fora i gdybyscie razem ze mna zaapelowali  na swoich stronach czy forach oto by wasi znajomi kibice czy osoby odwiedzajce wasze fora zgłosiły się do mnie na maila (kosma7@wp.pl) i wypełniły przesłaną przeze mnie ankiete byłoby to dla mnie ogromne potwierdzenie ze fani tego sportu moga zdziałac wszystko i poraz kolejny potwierdza ze mówienie o nich że są Najlepsi na naszej planecie nie bedzie żadna przesada. Ankieta nie zajmie nikomu wiecej niz 10-15 min ma tylko 30 pytań i nie wymaga za duzego wysiłku poniewaz jest z wiązana z tak kochana przez nas kibiców siatkowka. Licze na Was. Nie zawiedzcie mnie. A jeśli mozecie mi w jakis inny sposób doradzić też piszcie.

P.S.Jeśli jestescie chętni do wypełnienia mojej ankiety lub chcecie pomoc zamieszczajac ja na swoich stronach odezwijcie się do mnie kosma7@wp.pl. Kazdej osobie ktora zgłosi sie do mnie z checia wypełnienia mojej ankiety bede ogromnie wdzieczna. Każda jest na wage złota-naprawde.

Offline

 

#9 2009-09-18 21:49:54

anek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

hej
mam na imię Anna. siatkówką interesuję się od czasów gimnazjum, gdy to mój nauczyciel zaszczepił we mnie tę pasję.
siatkówka, czym dla mnie jest?
według mnie to przede wszystkim gra psychologiczna. często jest tak, że zimna krew i doświadczenie górują nad umiejętnościami...
uwielbiam te adrenalinę, gdy siedzę przed telewizorem i ciarki pojawiają się na mojej skórze, a potem ta radość z kolejnego wygranego meczu, albo smutek po tym, że tym razem się nie udało.
uwielbiam siatkówkę bez względu na to, czy odniesiemy zwycięstwo czy porażkę. uważam, że każda porażka wnosi coś nowego do zespołu i że są one tak samo potrzebne jak i zwycięstwa.
a tak wracając do mnie, to mam 17 lat, uwielbiam czytać książki, oglądać filmy o podłożu psychologicznym, nienawidzę matmy ^^. to chyba tyle...
i mam nadzieje, że na tym forum będziemy poruszać ciekawe wątki i że dowiemy się od siebie wzajemnie czegoś ciekawego o naszych siatkarzach.

Offline

 

#10 2010-02-26 14:50:53

kamila2201

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Może coś o sobie?

A ja jestem Kamila i mam kompletnego bzika pod względem siatkówki. po prostu kocham wszystko, co choćby się ociera o ten sport. A poza tym?Mam obecnie 17 latek, uwielbiam muzykę, zwłaszcza Dżem, Lady Pank, T. Love itp, filmy i książki, ale tylko dobre! Mieszkam sobie w Słupsku. Jeśli znacie jakiegoś fana ze Słupska, to skierujcie go do mnie, chętnie poznam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiemamy.pun.pl www.java.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl